| Denii_7043 a întrebat:

De un timp ma tot gandesc sa-mi fac flesh-uri, dar daca le scoti ce se intampla cu gaura? Se "trage" singura? Am auzit ca e nevoie sa tai pielea din jurul gaurii ca sa se astupe. e adevarat? Vreau raspunsuri pe cat se poate din proprie experienta..Merci frumos, dau funda.

Răspuns Câştigător
| blackrose269 a răspuns:

Nu stiu sigur dar eu am avut flesh de 10 si dupa ce l-am scos nu s-a astupat la fel ca inainte, nu mai am gaura urechii la fel si nu stiu cum si daca se reface chiar ca la inceput.Incepe sa mi se para o prostie ce am facut dar tot imi plac flesh-urile. poate imi dau iar.Eu te sfatuiesc sa te gandesti bine inainte big grin

4 răspunsuri:
| znstr a răspuns:

Daca il scoti, se regenereaza pielea intr-un fel si se astupa, dar sincer mi se pare o prostie sa-ti maresti gaura din ureche cu fleshul; poti sa incerci un flesh mai mic, de altfel asa se si incepe marirea gaurii, cu un flesh mai mic, apoi din ce in ce mai mare. Mergi la un salon de tattoo&piercing. Pupici!

| papusica987 a răspuns:

Buna.
da se astupa singura dupa un timp.
nu e nevoie sa tai pielea din jurul gaurii.

| Coraline14Dnb a răspuns:

Daca vrei, eu le fac hand made.
Adica din fimo mi le-am facut pe toate si astfel am putut sa-mi maresc singura dimensiunile sau sa-mi fac modelul preferat. expandere spirala/con / fake flesh / flesh gol / plugs :3. si imi scrii daca doresti.(piinku_17xd)
Mna, la mine e 5 lei unul laughing indiferent de marime etc.

| Sunnywaves17 a răspuns:

Nu se intampla nimic, cu timpul se va inchide.