| bonjordoking a întrebat:

Hey,TPU! Vreau sa imi cumpar un Nexus7 2013, dar am auzit ca are probleme cu touchscreen-ul...Este adevarat? Parca dupa ceva update se intampla,dar, din proprie experienta, ce puteti spune? Sa o iau? Se poate repara problema? Multumesc si FUNDAA

Răspuns Câştigător
| bineproportionat a răspuns:

Salut, o am eu de 4 luni, merge brici, fara probleme si eu am citit prostii din astea, dar nu trebuie sa le iei in seama, iti cumperi noua cu garantie si nu ai nici un fel de problema o schimbi gratuit in caz de ceva!
http://bit.ly/1b2KDef

3 răspunsuri:
| Garsonfane1979 a răspuns:

Nu are probleme cu touchscreenul o poti cumpara linistit http://bit.ly/HFw3Rg

| maxb a răspuns:

Nu exista, poate doar la un numar limitat iesite din fabrica defectuase.Dar nu am auzit nici un caz pana acuma.Si in roice caz daca merge ceva prost la el te duci la garantie. happy

Cumparal ca se merita tableta happy

| relax00 a răspuns:

Sall eu am un Nexus7 2013, deocamdata nu am probleme cu el si sunt foarte multumit!