| CameliaN a întrebat:

Buna,
De unde pot cumpara haine speciale, de calitate buna, dar deosebite din Dragonul Rosu?
Stiu ca sunt cateva locatii unde se afla, dar as vrea sa stiu exact locatia.
Multumesc.

4 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Vrei sa revinzi?
nu stiu in Bucuresti locatii fizice, dar international toti vor spune ca platforma shein este cea mai indicata

| CameliaN explică (pentru Simpatic):

Da as vrea sa imi fac un magazin! Multumesc pentru raspuns!

| Anonimul151 a răspuns:

Majoritatea hainelor, și a tuturor celorlalte lucturi vândute în Dragonul Roșu sunt lucruri fake ( chinezării ).

Dar bineînțeles, ca mai există și altele de o calitate bună. Cel mai bine ar fi să mergi fizic în Dragonul roșu, sa vezi ce produse sunt și vei lua o decizie în funcție de asta. Din păcate nu au un site, prin care să poți lua legătura cu furnizorii. Însă, există grupuri de Dragonul roșu pe Facebook. Poți încerca acolo în caz ca nu ești din București. Dar ca să vezi mai mai multe haine de la mai mulți furnizori ar fi mai ok să mergi fizic acolo...