| Baby a întrebat:

deci azi mi-am cumparat o pudra decoloranta si maine trebuie sa ajung sa-mi iau si un oxidant. Eu vreau sa ma fac pe parul de pe corp, adica acolo unde nu vreau sa ma epilez permanent, adica sa mai am o grija pe cap, ( abdomen, spate, sani ). O amestec cu oxidant? de cat la % trebuie sa iau oxidantul? Si se va forma o pasta pe care o pun pe mine banuiesc dar cat timp o las? la voi a functionat aceasta metoda? Fuunda!:*

3 răspunsuri:
| Baby explică:

Da? pai pe unde am mai citit cica l-au facut blond si nu s-a mai vazut. oricum in cel mai rau caz il epilez, dar vruiam sa stiu si alta metoda. Mersi de raspuns

| yana_9783 a răspuns:

6%, celelante oxidante sunt prea puternice. Dar in cazul in care parul tau de pe corp este vizibil. sa stii ca o sa fie vizibil si dupa decolorare. O sa fie galben pui

| Marina_Daniliuc_1984 a răspuns:

Pentru decolorare incearca COLOR OFF este un produs rusesc ce nu arde parul, https://www.facebook.com/ColorOffDeLaEstelProfessional
il poti comanda la nr 0754921669