| teolove a întrebat:

deci de craciun voi pleca in strainatate la niste prieteni de familie. Imi puteti da va rog ceva ideei de coafura si de machiaj. Tin sa mentionez ca la aranjarea parului is putin cam stangace deci ceva usor va rog dar nu drept sau cret?

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Ce zici de asta, poate te ajută să devii îndemânatică:
http://www.unica.ro/......22683.html

| Keety a răspuns:

Poti opta pentru o coada impletita intr-o parte sau un breton cu o coada.Machiajul depinde de cum vrei tu poti apela al ceva mai natural sau (creion,putin machiaj,un ruj,rimel)sau ceva mai dezvoltat (fond de ten,creion rimel, ruj, fard de ochi)la ochi poti pune mai multe culor (albastru, negru, gri)sau cum vrei tu