| Byencutzz a întrebat:

Buna prieteni! As vrea si eu niste moduri de aranjarea a paruluihappy
bineinteles desprins dar nu stiu cum sa-l prind
mentionez ca am putin volum si la varfuri este foarte undulatcrying
dar am placa:X
va >asteptbig grin

11 răspunsuri:
| gHelena a răspuns:

Salut, Bianca. Sezonul acesta se poarta cocurile, buclele si impletiturile de tot felul, asa cum sunt prezentate si aici: http://www.divahair.ro/frumusete/coafuri_si_tunsori. Spor intoate sa ai!

| crisS a răspuns:

Uite aici - nu e chiar desprins dar arata foarte bine si se potriveste la orice ocazie ( fie scoala, petrceri iesit in oras...)
http://www.youtube.com/watch?v=NH_Ou_7IfJs

| Byencutzz explică:

Eu nu v-am cerut ce se poartahappy
vreau cum sa-l prind
de exp putin umflat in fata sau
cu clama intr-o parte ceva de genu' dar si cu poze sa-mi dau seamahappy
totusi mersi pentru raspunsuri

| Byencutzz explică:

Ionulusha sau cum dq te cheama, daca nu iti place intrebarea nu mai raspunde nu te pun eu
app mama e proasta happy
pa, pahappy

| Byencutzz explică:

Mata*

| ThePinkPanther a răspuns:

Ai putea incerca coafura asta. am incercat'o si eu saptamana asta si a avut mare succes:

http://www.youtube.com/watch?v=Xa0EIJvTKAs

| denisa_3178 a răspuns:

Depinde cum iti place tie. Si eu am parul foarte cret dar din pacate la mine nu rezista intins straight face. Am auzit si eu ca se poarta buclele si cocuri. Dar daca nu iti place ondulat cred ca ti-ar sta bine cu el intinswinking

| frumusihk99 a răspuns:

Parerea mea este sa-l intinzi si sa til impletesti cu 4 e fain! Bafta :*

| Anonimous_5357 a răspuns:

Parerea mea e ca ai putea sa ti-l indrepti pe tot si daca ai o placa mai rotunda in partzi, ai putea face niste bucle dragute la varfuri...
Daca ai si breton, bretonul ti-l poti intoarce cu placa...

| Ionelusha a răspuns:

Ce intrebare stupida...

tu chioar ca esti ppppproasssssstaaaaaa!

| Pixie_6008 a răspuns:

Salut!
Pai poti sa ti-l prinz intr-o parte coada, eu de obicei ma duc cu parul impletit intr-o parte, sau prins intr-o coada sus. Sper ca te-am ajutat