| cryss_6160 a întrebat:

Imi puteti spune o crema buna pentru aranjarea parului mult prea rebel? Am parul usor ondulat si este putin prea rebel.

Nu vreau masca, fixativ, gel sau altceva.

Funda celui mai bun raspuns + voturi celorlalti ce ma ajuta.

Răspuns Câştigător
| curiozitatea a răspuns:

Http://ro.oriflame.com/products/product-detail.jhtml?prodCode=20471
este doar 3 lei
De oare ce este un pliculetz cam de 20 ml.:)
Este foarte bun:D

Dar daca ai fire rebele eu iti recomand SI samponul pentru indreptare a parului care chiar indreapta firele:)
Nivea este în jur de 9 lei (250 ml) dar depinde de unde îl iei, Gliss e 9-10 lei (tot 250 ml) şi garnier nu ştiu. Poţi găsi şi mai mare... La gliss cel mare (de 400 ml) e teoretic 60% gratis. Îl iei la un preţ destul de bun. În jur de 11-12 lei cred.
http://www.nivea.ro/......lui/Sampon
NU FACE RAU LA PAR:)

Iar exista si pentru par cret.adica sampohn care increteste:)
Funda?

3 răspunsuri:
| yumeee a răspuns:

Mai întâi ne ceri o cremă pentru aranjarea părului, apoi spui că nu vrei mască fixativ, gel sau orice altceva.
Hotărăşte-te, vrei sau nu?

| curiozitatea a răspuns:

Scuze dar creme nu prea stiu.[merci de fundita]
DE obicei cremele pentru par ii dau un aspect gras.si mult prea lucios.Parca e murdar,[neingrijit, slinos]

| cryss_6160 explică:

@yumeee: Ma refeream ca nu vreau altceva in afara de crema.