| LoveLife_9404 a întrebat:

Deci urmeaza luni sa ma tund si... am parul ondulat si lung cum r trebui sa ma tund? Eu m-am gandit sa ma tund in scari voi ce ziceti? xD

3 răspunsuri:
| Ioana_9117 a răspuns:

Daca te tunzi in scari o sa para ca ai mult mai mult volum:D eu ma gandeam sa il lasi tot egal.sa il dai pe spate.ar fi mai frumos asa lung. daca vrei totusi sa faci o schimbare te poti vopsi.chiar si cu nuantator.sa iti faci niste suvite, sau doar varfurile:D sau te poti tunde asa: http://weheartit.com/entry/12547737.bafta:*

| lAl_9338 a răspuns:

E mai bine decat drept.ca se vede aiurea la parul cret.

| Tavi_4115 a răspuns:

Pai ideea ta este foarte buna iti propun sa ti-l faci scari! happy