| Kasia a întrebat:

Este bun samponul de la Favisan pentru cresterea parului? Dar cel de la Oriflame-tot pentru cresterea parului? Imi vreau parul lung inapoi cat mai repede.

3 răspunsuri:
| Q69 a răspuns:

Cel de la Favisan este mai bun
tot ce face Favisan este natural si mult peste alte produse

| anonima94doll a răspuns:

Cit e de bun samponul sigur nu stiu, dar stiu sigur ca sa iti speli capul cu apa fiarta in care sa fierbi o stibla de brusture si urzica ajuta la crestere, mai pe scurt fierbi brusture si urzica si apa aceia o strecori si o lasi sa se raceasca si speli capu acolo am inteles ca ajuta mult multe prietene e au incercat si zic ca ajutawinking