| vanessa_1231 a întrebat:

Pentru cei care ati folosit samponul de la Favisan, pentru cresterea parului, este bun? intr-adevar creste parul mai repede? daca da, cu cat? Stiti si alte metode pentru cresterea parului? ca parul sa creasca intr-o luna cam 2-3 cm? Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| Bibutzu a răspuns:

Buna VaneSSa!
Nu mai da banii pe sampoane costisitoare care iti distrug parul! te Duci la farmacie si cumperi o sticluta de ULEI DE RICIN este foarte bun si nu costa decat 4 lei... te dai ra radacina ( sau pe tot parul ca un fel de masca de par) stai 1 ora cu el.sau mai mult cat vrei uh si apoi te duci si te speli obisnuit cu sampon! intr-o luna. daca te speli cel mult de 2 ori pe saptamana se vor vedea rezultate! SuCCes!

| sikteen a răspuns:

Eu tocmai l`am cumparat. nu e scump deloc, sper sa fie bun, am auzit numai de bine