| PinkSugar a întrebat:

Buna dimineata am cuparat o foarfeca ca asta http://www.google.jo/......tp?/imgres r:6, s:15&tx=151&ty=89&biw=1024&bih=643 numai ca a mea are dinti pe amundoua parti ...cum pot sa o folosesc? cine imi da un video

1 răspuns:
| bbu15 a răspuns:

Pai partea care este prin interior suprapusa pe lama se foloseste la filat iar frizerii folosesc cealallta parte pentru pieptanat cand iau suvita si o fileaza 1. at cand filezi parul pentru ca este foarfeca de filat se si indrepsts si 2. pentru anul fii fii incalcit cand vrei sa iei alta suvita il piepteni cu partea exterioara cu peri daca te-am ajutat ma bucur o seara buna