| AylinS a întrebat:

Buna dimineata.
Nu am sani deloc deloc. Ce costum de baie mi s-ar potrivi?(ma refer la sutien, nu la slip)

9 răspunsuri:
| Artemisia a răspuns:

Buna.
Pai ai putea sa iti iei un constum de baie, care are topul cu burete/push up.
Sigur gasesti.
Si daca nu gasesti o sa arati bine, crede-mawinking
Persoanele naturale mereu arata bine.

| DeeaLove08 a răspuns:

Pai un costum de baie obisnuit si sa scoti buretii de la sutien. eu asa am facut.

| ღNameღ a răspuns:

I-ati un set(evident) cu un slip ce culoare vrei,si pentru sani i-ati bustiera,nu sutien,dar exista si sutiene mai mici,acum, ce vrei tu, dar eu zic bustiera.

| andreea98esteacumBubbleS a răspuns:

Buna!

Sper sa te ajute acest site:

http://www.csid.ro/......e-2780722/

Sper ca te-am ajutat!

| •.•°..::paffy::..•.•° a răspuns:

Paiii nu stiu mmm pai ai putea sa.ti iei un sutien din acela pentru copii adic mai mic happy

Răspuns utilizator avertizat
| AylinS explică:

Draga Ugerel(sugestiv nume!), eu nu ti-am dat stupid pentru ca nu ma simt nici jignita nici ofensata! Nu stiu si nici nu-mi pasa ce intelegi tu prin "femeie snur", dar tin sa te anunt ca nu cred ca a fost nimeni ofensat!
Daca ar fi fost cineva probabil ti-ar fi dat o replica.

| AdiTzA029 a răspuns:

Un costum cu bureti

| Ioanaaa21 a răspuns:

Ai putea sa incerci sa distragi atentia. Sa nu se uite la sanii tai ci doar la fundul tau;). Incerca ceva brazilian gen http://www.topwear.ro/....../index.php