| anonim_4396 a întrebat:

Vreau să-mi cumpăr un costum de baie. Îmi puteți spune dacă 34 îmi este mare sau bun ca mărime? (sutien, slip) Menționez că nu sunt grasă, și la sâni sunt destul de dezvoltată. E prima oară când îmi iau de la femei și de aceea întreb.

3 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

In primul rand trebuie sa iti stii marimile (90-60-90 de exemplu) dupa asta si dupa eticheta sa te bazezi. In al doilea rand, tu chiar te-ai gandit ca noi o sa stim ce marime de costum de baie s-ar putea sa-i fie buna unei fete pe care nu am vazut-o niciodata?

| LoveSleep a răspuns:

Vreau să-mi iau un tricou. Îmi poți spune daca 45 "imi este mare sau bun ca mărime"?

| Alexia26 a răspuns:

Poti alege de aici http://unbutic.ro/costume-de-baie-braziliene Au si marimi pe care le poti consulta.