| IustinaSiAtat a întrebat:

Daca nu prea am sani si am 16 ani ce costum de baie mi s-ar potrivi? Cu triunghiuri, fara bretele. colorate, necolorate.si niste linkuri daca se poate. FUNDAA!

2 răspunsuri:
| Anche a răspuns:

Cum vara aceasta se poarta culorile vesele eu ti-as recomanda ca sutienul sa fie cu triunghi si sa fie colorat! uite niste site-uri unde ai putea gasi:
www.bonprix.ro
www.quelle.ro
www.sevensins.ro
uite si un link
http://www.costumebaie.com/......ie-2-piese

sper sa gasesti! succes! daca nu mai da cautare cu google "costume de baie"! pupici si sper ca te-am ajutatat!

| DiiAnnA14 a răspuns:

Cu burete...credca te-ar avantajahappy