| ursuletul46 a întrebat:

Am o problema... O sa merg in tabara unde avem piscina si nu am costum de baie.Nu am pieptul foarte mare dar nici plata nu sunt...As prefera un costum care sa aiba la sutien putin buretel... daca intelegeti.dar nu cu sarma si push-up.Sa fie cu un buretel subtire....incat sa nu fie doar materialul pentru ca se vede urat.De unde pot cumpara un astfel de costum de baie din Bucuresti? Pentru ca mai peste tot pe unde am fost nu am gasit...sau daca am gasit, nu l - am cumparat pentru ca era doar sutienul..si vreau si cu slip ..mersi mult!

2 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Poti sa cauti la New Yorker, Takko sau H&m big grin

| Alexia26 a răspuns:

Aici gasesti costume de baie ieftine, costume de baie din doua piese. Ar trebui sa fie ceva si pe gustul tau.