| AnkuLokaa a întrebat:

Buna dimineata TPU! Ce haine sunt potrivite pentru azi, la scoala? Dau fundita si vot.

Răspuns Câştigător
| SweetieBeibby a răspuns:

Pai in primul rand hainele care iti plac tie si in care te simti lejera in ele, in al 2-lea rand trebuie sa iti iei niste haine adecvate varstei tale! Daca te`ai saturat de aceleasi haine pe care le ai si vrei sa le combini incearca o pereche de jeansi cu niste papucei comozi si un tricou ceva....sau poti sa iti iei(depinde cum e vremea acolo la tine)o pereche de colanti peste care sa iei o pereche de pantaloni scurti de blugi,sau orice fel, o pereche de papuci(adidasi, sandale, cizme de vara etc.)si un tricou sau un maieu dragut, iardaka vremea este mai rece poti sa iti iei si un bolero`... sper ca te-am ajutat, conteaza foarte mult si stilul tau! Fundaaa?!:X

3 răspunsuri:
| adorciocolata a răspuns:

Imbraca-te cu ce iti place, dar in acelasi timp sa fii decenta. Iti dau 3 idei: - jeansi normali sau colorati, o bluza sau un tricou cu un imprimeu, tenisi;
- colanti, fusta sau pantaloni scurti pe deasupra, un tricou si hanorac;
- jeansi lejeri 3 sfert, un tricou, balerini.
Sper ca te-am ajutat!

| RB26DETT a răspuns:

Hainele care iti plac cel mai mult

| mimi11 a răspuns:

Mie imi place foarte mult combinatie de jeansi colorati sau simpli cu o camasa in carouri sau simpla intr-o culoare cu niste papucei comozi sau balerini si daca ai de ce nu si un papion...e foarte cool si in acelasi timp e si elegant si decent. Sper ca te-am ajutathappy