| AnkuLokaa a întrebat:

Buna dimineata!
Ce haine sunt potrivite pentru azi, la scoala? (temperatura : 21 - 28 grade C)

3 răspunsuri:
| papusica987 a răspuns:

Buna.
iti poti lua niste pantaloni albi cu niste sandale fara toc si in sus un top cu floricele.
sau
colanti tricou si tenesi.
o camasuta si niste blugi negri si opincute.
o rochita larga nu prea scurta.
tricou si blugi rupti(daca va da voie)
maieut negru si o fustita in dungibatting eyelashes
etc:d depinde ce ai prin sifonier.

| SWΔG a răspuns:

Poti sa-ti iei niste jeansi colorati(foarte la moda!)si un tricou cu imprimeu, dar la fel de colorat. Pune-ti opincutele tale preferate si asorteaza accesorii cum ar fi niste cercei draguti si un lant cu un pandantiv in forma de ursulet(asa am eu). Exact asa ma imbrac si eu, si sper sa-ti placa!batting eyelashes

| missyx a răspuns:

Pai poti sa-ti iei o camasa vaporoasa alba sau albastra inchis dar subtire ori un top alb! Nu lua negru niciodata pentru ca o sa-ti fie foarte cald! Niste jeansi cool negri subtiri...cat se poate sau o fusta trendy! sper sa-ti prinda bine! Bafta!