| Sмιle a întrebat:

Buna Dimineatsa puppy dog eyes. Azi este ziua mea si m-am gandit sa imi scot prieteni in oras sa le fac o cinste. Problema este ca nu stiu cu ce sa ma imbrac. Un sfat va rog? puppy dog eyes. Fundita >big grin

Răspuns Câştigător
| Ea12345 a răspuns:

La multi ani! Azi este si ziua surorii mele. big grin
Iti recomand rochita si sandale. Nu ai cum sa dai gres. E cald, asa ca vei arata extraordinar. Depinde si de ce rochite ai tu prin garderoba, eu as opta pentru una vaporoasa si in culori vii.

Distractie placuta!

| Sмιle explică (pentru Ea12345):

La multi ani suriorii tale, si multumesc de sfat. :*

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Iti sugerez un stil cat mai elegant posibil,ia-ti o rochie draguta,sau cu niste pantaloni scurti lau lungi de blugi,un maiou, o bluzita mai subtirica lasata pe un umar,un maiou sau un tricou dragut cu imprimeu sau gen tunica, tenisi sau sandale stil gladiator, o bentita cu fundita, lasand o suvita in fata, un parfum subtil si cateva accesorii dragute.
Imbraca-te cu ceea ce consideri ca te aranjeaza, in asa masura incat sa te simti deosebita.
Te pup!

| girlonfire56 a răspuns:

Ar fi cel mai bine sa te imbraci cat mai lejer, dar cel mai important e sa iti placa tie cum te imbraci.