| DenisukuDeniii a întrebat:

Buna din nou! big grin Stiti cumva vreo crema sau vreo solutie care sa elimne si sa previna aparitia cosurilor?
Sau vreo masca, care chiar ajuta si nu inrautateste lucrurile? Stiam de masca cu argila, si am auzit de una buna cu iaurt si coji de portocale. Voi ce-mi recomandati?

Dau Funda.
Multumesc :*

10 răspunsuri:
| florina15 a răspuns:

Zinerit-ul este foarte bun.Eu cand am un cos dau cu zineit inainte sa se inflameze si chiar si cand e inflamat sau,, copt,, si trece in 1-3 zile.Te sfatuiesc sa il incerci este o solutie foarte buna si rapida.

| SefaTa97 a răspuns:

Buna.
Eu am folosit Zinerit si a fost foarte bun. happy
Te sfatuiesc si pe tine sa folosesti ca intr-o saptamana incepe sa dea rezultat!
:*

| DenisukuDeniii explică (pentru SefaTa97):

Si unde as putea gasi? La ce pret? big grin

| SefaTa97 a răspuns (pentru DenisukuDeniii):

Buna. La farmacie/
Vreo 25 de lei max.

| mary4048 a răspuns:

Aspirina cu iaurt.

| NorishorPhufos a răspuns:

Eu folosesc Cutaden big grin e foarte buna si trebuie sa te daci dimineata si seara si sa stai pana intra in piele apoi sa te speli cu apa calda ca se duce foarte greu :d

| Farmec a răspuns:

Pentru a trata acneea, va recomandam sa folositi produsele din gama Gerovital Plant Stop Acnee. Urmand acest link veti gasi si o schema de tratament care sa va ajute la rutina zilnica de ingrijire.http://www.farmec.ro/produse/criterii-115-gerovital-plant-stop-acnee/1.html
http://www.farmec.ro/produse/ten/baton-corector-purificator-97.html

| Mara78 a răspuns:

Stiu un tratament care iti vindeca cosurile si este foarte bun e din USA si mi l-am luat de aici http://fybystore.shopmania.biz/catalog/tratament-acnee-cosuri-343007

| EllaEli a răspuns:

Si eu am aceasta problema.dar am incercat cu ceai de coada soricelului.E foarte bun si trebuie sa iti dai pe fata de 2-3 ori pe zi. si iti trece happy

| eRNekA a răspuns:

Cea mai buna crema pentru ten este Crema cu Caviar care repara si regenereaza tenul se gasete in Elvetia dar prin reprezentanti o gasiti si in Romania.