| ppr a întrebat:

doresc sa-mi decolorez parul si mi-am cumparat Oxibes-oxidant crema pentru colorare si decolorare.Care stiti modul de utilizare si/sau efecte pozitive/negative?

2 răspunsuri:
| ppr explică:

Multumesc big grin

| redrooose a răspuns:

Cred ca cel mai bine ar fi sa te duci la un salon pentru ca s-ar putea sa-ti arzi parul oricat de atenta ai fi... Daca totusi il decolorezi acasa ai grija sa te uiti frecvent la el si sa mai fie cineva cu tine ca sa te ajutehappy Oricum dupa trebuie sa ai mare grija de el pentru e un pic degradat oricata grija ai avea.Trebuie sa folosesti o masca si balsam deci efecte pozitive nu prea ar filaughing