| andreealitllesmileAndreea a întrebat:

Recent am cumparat o crema de par de la Vivanatura pentru regenerarea parului, insa la descriere si la modul de utilizare nu este specificat un lucru: daca se aplica pe parul ud sau umed. E prima data cand folosesc crema de par.
Am cautat si pe net sa vad in general cum trebuie sa fie parul atunci cand se aplica o crema de par, dar imi apar in schimb mii si mii de site-uri despre masca de par, si se pare ca sunt prima care se intreaba acest lucru.

Daca stiti sau ati experimentat, cum trebuie in principiu sa fie parul atunci cand aplic crema? Ud sau uscat? Funda cel mai bun raspuns! :**

2 răspunsuri:
| Panzer1945 a răspuns:

VivaNatura tonifică rădăcina firului de păr, îi conferă supleţe şi strălucire.
crema cadere par vivanatura 240×240 Cremă împotriva căderii păruluiAplicarea Cremei împotriva cãderii pãrului VivaNatura se face înainte de spălare, în primul rând la rădăcina firelor de păr, dar şi pe întreaga lor lungime. Se maseazã energic pielea capului, apoi se menţine de la 10 pânã la maxim 45 minute, apoi se spalã cu şampon şi se aplicã (dacă se doreşte) balsamul de pãr.

Asta am gasit pe situl lor.