| deeyuu a întrebat:

Buna,dragilor! Ma puteti ajuta spunandu-mi cum sa scap de vanataile care le am de mai mult timp pe picioare? si sa va mai spun ceva...pe mine m-au muscat niste tantari si eu ca proasta am inceput sa ma scarpin si mii s-au facut niste cojite iar eu din nou ca proasta mii le-am tot rupt si acukm am niste pete si trebuie sa le fac sa dispara...cum? si asa am facut si cu cosurile ce sa fac sa dispara si cele de la cosuri? dar imi trebuie metode naturiste! si va rog ajutati-ma cat mai repede trebuie sa merg la un eveniment si nu pot sa apar asa

4 răspunsuri:
| ElizzaTPU a răspuns:

Buna, eu pentru o vanataie de pe picior am folosit fond de ten mai inchis la culoare happy

| deeyuu explică:

Si ceva pentru petele de la cosuri si dde la muscaturile de tantari nu aveti?

| Ene_Bianca_1992 a răspuns:

Uite aici un site care te poate ajuta :http://www.garbo.ro/......natai.html sau uite asta : http://www.fmagazin.ro/sanatate/cum-scapi-de-vanatai.Sper ca te-am ajutat!

| Thedarkprincess a răspuns:

Si eu la fel te-as sfatui sa folosesti fondul de ten dupa care sa te dai cu pudra iar la intepaturi sincer...nu stiuhappy