| Eusuntaici a întrebat:

Duminica este ziua unei prietene si nu stiu cu ce sa ma imbrac nici cum sa-mi fac parul...ma puteti ajuta? As prefera imagini. Funda

Răspuns Câştigător
7 răspunsuri:
| gHelena a răspuns:

Ar fi trebuit sa mentionezi si locul in care se va desfasura petrecerea, pentru ca altfel nu te pot ajuta prea mult. Totusi, te poti inspira de aici in privinta aranjarii parului: http://www.divahair.ro/frumusete/coafuri_si_tunsori. Spor sa ai!

| CarmenR a răspuns:

Nu ai mentionat unde anume va avea loc petrecerea de ziua ei astfel incat nu ma pot pronunta asupra vestimentatiei, insa la coafura iata cateva idei: http://www.karena.ro/......ile_de_par

| Doddel a răspuns:

Buna, depinde unde-si face ziua, adica daca si-o face la un restaurant trebuie sa te imbraci mai elegant asa, daca si-o face acasa te poti imbraca cat mai comod, deci in concluzie depinde de loc, trebuia sa precizezi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pune intrebarea ta si pe Raspuns-Rapid, poate gasesti raspuns si mai castigi si 3 cartele vodafone cu 1000 de minute si 1000 sms uri! www.raspuns-rapid.info/concurs

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu as prefera sa vad mai intai imagini