| aLL3xandra97 a întrebat:

happy Duminica trebuie sa ma duc la ziua unei prietene si nu stiu ce sa. i fac cadou!:-| Ma puteti ajuta va rogg! Dau funda :d

Răspuns Câştigător
| denysaella a răspuns:

Eu cred ca cel mai in trend ar fi sa ii iei o poseta sau accesorii ex:ochelari sau ii dai ceva facut de tine o bratara etc.

5 răspunsuri:
| pinkpinqdanaa a răspuns:

winking Deci...Un parfum, O rochie, Un comple.depinde cu ce ii place ei sa sa imbrace.Noste bani:50 lei.100 lei. Poate chiar o felicitare in cara sa scrii gesturi dragute.

Sper ca te-am ajutat
Funda?

| RaisaGirl a răspuns:

Buna. o carte de dragoste, SF, de groaza, sau practica, o esarfa, o lotiune de corp, un jurnal cu cheita, si daca sunteti prietene foarte bune poti indrazni cu o scrisoare despre cum o vezi tu pe ea ca prietena, etc. ar mai merge si un medalion dragut:X cu o inima, o stea, sau ce ii place ei...o bratara, a si ai mai putea o cutiuta pentru bijuterii...sau un maieutz:X sper ca te am putut ajuta cu cateva idei. pup

| Aly_6046 a răspuns:

Ceva simbolic care sa arate ca ti la ea ca o bratara a prieteniei facuta de tine,un brelocu de chei , o pereche de cerei o cana de ciai luata dew la plafar de la centrofarm este cea mai buna alegere pentru ca isi va aminti de tine de cate ori se va trezi. si nici nu e asa scumpa pana in 20 lei. te pop sper ca te-am ajutat

| Aly_6046 a răspuns:

Ceva simbolic care sa arate ca ti la ea ca o bratara a prieteniei facuta de tine, un brelocu de chei, o pereche de cerei o cana de ciai luata dew la plafar de la centrofarm este cea mai buna alegere pentru ca isi va aminti de tine de cate ori se va trezi. si nici nu e asa scumpa pana in 20 lei. te pop sper ca te-am ajutat

| CherryLina a răspuns:

Depinde de virsta prietenei tale.De exemplu e foarte placut pentru o fetita sa primeasca in dar,parfum,ceva aromatizante pentru baie, o jucarie draguta de plus, un tricou pe care e imprimat fotografia actorului ei preferat.Cam asta e aceea ce daruiesc eu prietenelor mele.Baftawinking