| Claudia a întrebat:

dupa ce ma epilez in zona intima. cu bigu big grin ma irit crying( ce pot sa fac sa scap de iritatie? p. s.: si daca ma fac cu crema tot ma irit...

4 răspunsuri:
| anutza a răspuns:

Eu ma fac cu crema dupa da cu pudra pentru copii sau crema de galbenele

| fabiola a răspuns:

Foloseste acele lame care au si o banda de aloe vera. Dupa epilare foloseste apa termala!

| 62mariaelena a răspuns:

Imediat dupa epilat, te dai cu un deodorant stik din ala care usuca, eu asa am scapat de iritatie

| AndreYutzUU a răspuns:

Pai mai intai spala bigul cu spirtu si dupawinking