| alinaWalina a întrebat:

E adevarat ca de la balsam, creste parul mai repede?
Ms:*

Răspuns Câştigător
| Skeletonized a răspuns:

Nu. In general balsamul ajuta la obtinerea unei hidratari mai bune sau pentru volum. Pentru cresterea parului iti recomand uleiul de ricin. happy

8 răspunsuri:
| BruneTTe a răspuns:

Nu. daca vrei sa-ti creasca parul mai repede foloseste ulei de ricin. e dumnezeu pentru parlove struck

| kiss a răspuns:

Sincera sa fiu n-am auzit de asa ceva. balsamul iti descurca parul, il face matasos, usor de aranjat dar nu cred ca accelereaza cresterea lui.

| Petronela a răspuns:

Da

| Poinsettia a răspuns:

Nu e adevarat. Nu are nicio legatura balsamul, care e aplicat pe lungimea firului de par, cu radacina acestuia din urma. Nu are niciun efect asupra radacinei.

| Steffe a răspuns:

Unde ai auzit chesttia asta? e cea mai mare tampenie pe care am auzit-o vreodata! corpul fiecaruia re un anumit ritm de crestere a unghiilor si a parului, si tu nu il poti schimba cu niciun produs

| gabitza144 a răspuns:

Da pentru ca balsamul iti inmoaie parul si il hidrateaza si creste, dar sa ai un balsam bun s pentru tipu tau de par si o sa creasca.bafta

| A_7153 a răspuns:

Nu, cu balsam e mai stralucitor si mai frumoswinking

| alexyssssss a răspuns:

Nu uite care`i treaba cu balsamul multe dintre voi poate nu stit si puneti botu la orice se vinde pe piata in ziua de azi, 1 balsamul ajuta firele de par sa cada...adica firele moarte si atat in saloanele profesionale de mare clasa nu se foloseste balsamul multi afirma ca nu-i adevarat dar s-a dovedit stiintific plus ca am vazut ca spunea cineva ca ce treaba are varfurile cu cresterea?! conteaza foarte mult sa stii sa iti intretii complet tot parul de la radacina pana la varfuri,dc? pai bine un fir de par stricat la varf strica tot firul de par si e ca si mor firul acela si in timp,ajungi sa nul mai ai,parul trebuie tuns lunar, si intretinut cu produse de inalta calitate nu orice prostie se vinde pe piata, lucrez pe domeniu si un sfat nu strica niciodaata de a va apara parul de saloanele care vil distrus folosind produse nu tocmai bune sau voi happy