| anonim_4396 a întrebat:

E bine la 13 ani, 1.60 sa am 50 de kg? Nu sunt grasa, dar am putina burtica laughing Voi ce inaltime, greutate si cati ani aveti?

Răspuns Câştigător
| Bibiletz a răspuns:

Eu am 1.73, 54kg, 21de ani. La 1.60 e ok 50 de kg poti sa pui si mai mult! Mai ales ca ai 13ani! Nu conteaza daca ai putina burtica e mai bine asa. Inca poti manca mult si bine, daca nu vrei burtica fa sport zilnic dar gandeste-te la kg cand o sa ai 18ani sau chiar peste, cand corpul s-a dezvoltat bine. Decat sa ajungi ca mine slaba si sa nu mai poti pune pe tine mai degraba mananca sanatos de acum. O sa ai timp sa iti faci grij mai tarziu de kg happy

22 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Dar ești foarte bine.
Practică un sport de masă.
Pa, pa.

| onasis1961 a răspuns:

Păi ai greutatea ideală. Ţine-o tot aşa! Cu toate că la vârsta ta nu este nevoie.Bravo!

| mona a răspuns:

E bine sa ai atat si fara un pic de burtica nu ai fi sexi

| Larisssaa a răspuns:

Da e bine. Adică şi dacă nu e, ce poţi să faci? Nimeni nu e perfect happy

| cυρcαкє a răspuns:

Bună. happy

Da, este bine.winking
Eu am 12 ani 1, 59 sau 1, 60 (tot pe acolo oh go on) și am 41 kg. La kilograme pot să spun că e bine pentru mine, dar din păcate încep să am și eu puțină burticăă. sad Eh. asta e. laughing

Pa, pa. wave

| KinoAndreea a răspuns:

E foarte ok. La scoala ne-a spus asistenta cum sa stim cate kg trebuie sa avem. de exemplu pentru cineva are are 1.80 trebuie sa aiba ~70 kg (cu 10 mai putin decat inaltimea).

Eu am 1.70 si am 55 kg happy

| positivity a răspuns:

1.55 -> 38 kg -> 14 ani.

| uuSexi a răspuns:

Eu zic ca este bine. Eu am 1, 69 si 56 kg. Ehee si eu am putina burtica laughing.

| Kasia a răspuns:

Eu am 18 ani aproape 1.58 si 41 Kg.
daca iti place corpul tau si esti multumita de kg tale fa in asa fel incat sa iti lucrezi partea abdominala si sa scapi doar de burta.eu una sunt genul de persoana skinny dar acum depinde de gusturile fiecaruia.in mod normal trebuie sa ai cu 10 kg mai putin decat inaltimea.:*

| Kasia a răspuns:

Vaai sunt cea mai pitica de pe aici.blushing

| soul2soull a răspuns:

NU va mai complexati atat corpul sufera schimbari pana pe la 20 de ani asa ca...

| Deliα a răspuns:

Eu am 13ani 1.69 si 46 de kg stiu ca-s slaba rau dar eu ma simt ca o printesa

| Dianatips a răspuns:

Eu am 1.64 m, 42 kg si 19 ani big grin La baieti se aplica metoda inaltime - 10 iar la fete inaltime - 12 din cate stiu eu deci cred ca ar trebui sa ai 48 de kilograme daca ar fi sa te iei dupa statistica asta. Important e sa te simti tu bine in pielea ta big grin De burtica nu iti face griji, niste abdomene in fiecare seara si ai scapat!

| Bambicuochiiverzi a răspuns:

19 ani 1, 60 si 52 kg

| dutzaaa12 a răspuns:

Eu sunt destul de inailta pentru varsta mea...am 11 ani si am 1.64sad si 43 kg

| uRage a răspuns:

Eu am 1, 82m 16 ani 60 de kgwinking

| GabitzuDragutzu a răspuns:

Am 1.56, 43 kg si am 12 ani fara 4 luni.

| Harasaky a răspuns:

15 ani 1, 78 m 47kg

| Pădureanu_Ioana-Denisa_1999 a răspuns:

La fel ca tine...

| Ioana6921605 a răspuns:

Eu am 1.71 si 51-52 de kg la 12 ani jumate...deci nu esti grasa...mie mi se vad oasele pe burta

| andiandrei67 a răspuns:

1,65 am 12 ani si 42 de kg