| heroforyou a întrebat:

e cineva pe aici care dupa ce si-a scos o masea, si-a pus alta in loc? cum e un implant? te doare? cam cat consta o masealaughing si cum te simti cu ea laughing par aiurea intrebarile astea dar vreau sa stiu pentru ca as vrea sa imi pun si eu 1masea:d mc

Răspuns Câştigător
| BloodMagickNecromance a răspuns:

Buna. Mie mi-a cazut jumate din masea... din cauza unei inghetate. Nu, inca nu mi-am pus implant. Si nu, nu cred ca te doare ca doar te anasteziaza. Despre cost inca nu stiu. Dar te poti duce pe site-ul acesta: http://www.implantodent.ro/......entar.html
Am vazut pozele cum se implanteaza si nu iti doresc sa-ti faci implant :))