| mtw123 a întrebat:

Salut.

Am si eu o problema cu ambele urechi. Parca mi sunt infundate gen, nu stiu exact cum sa explic. Care ar putea fi cauza?
Mentionez ca am scos o masea zilele astea, nu ma durea maseaua, au fost niste resturi din ea mai mult, am scos-o pentru ca urmeaza sa fac un implant, ar putea sa ma doara din cauza aceasta? Precizez ca am senzatia asta la ele cam de o saptamana. Prima data am avut la cea dreapta, iar apoi de 2 zile am si la cea stanga.

Ce credeti ca am?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| DannyR0 a răspuns:

Eu cand am avut urechile infundate am avut ghinionul sa am otita medie. Eu acum iti doresc tot binele din lume si sper sa n-ai otita si nici nu vreau sa te speri, dar eu asta am avut.