| bobi7477 a întrebat:

Va place poza mea de profil? Ce spuneti...e la moda sa port tenesii asa ( cu sireturile nelegate)? Voi ce parere aveti despre stilul de purtat tenesi cu sireturi nelegate( intrate acolo...si bineinteles cu soseta alba)? Fundita! happy

Răspuns Câştigător
| R0011 a răspuns:

Eu nu mai fac fundite de vreo 2 ani. Mi se pare ca "moda" asta cu sireturile nelegate este mult mai draguta, si in plus nu iti mai ocupa timpul. Pentru mine una era un chin cand tot trebuia sa imi leg sireturile, iar la un moment dat acestea se dezlegau si tot trebuia sa ma opresc prin mijlocul strazii sa le fac la loc. So, fara sireturi legate!:*:*

3 răspunsuri:
| anss23 a răspuns:

Poartă-i cum vrei tu, atâta timp cât ţie îţi plac.

| AndreiGabi a răspuns:

Da.
Nu mai fac fundite de nu stiu cat timp, arata mult mai bine si cred ca da perfect cu sosete albe.Mai mult nu comentez, las fetelehee hee...
Numai bine!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna
De mult timp nu se mai fac funfite, nimeni aproape nu mai faceoh go on
Insa eu am inceput iar sa le fac funda sa fiu putin mai originalawinking
Diferitahappy
Ii prefer legatiwinking