| bobi7477 a întrebat:

Va plac tenesii din poza mea de profil. E la moda sa-i port cu sireturile nelegate? Voi cum procedati cand nu va legati sireturile, pentru ca sa fie cat mai comozi?

Răspuns Câştigător
| MissxD a răspuns:

Poti sa ti-i legi cumva sa ti se para frumos pentru ca in afara faptului ca ele sunt acolo sa iti tina incaltamintea - sa nu cada din picioare, sunt si pentru frumusete. Uite un link cum sa iti faci ceva interesant : http://www.clopotel.ro/......ri-98.html

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu mi se pare normal sa ii lasi cu siretele nelegate, doar lenesele nu le leaga si e o moda prosteasca a adolescentei care vine din EE.UU aia fiind putin dusi cu sorcova in legatura cu nelegatul siretelor.

| Crucified a răspuns:

Prostia omeneasca. happy