| bobi7477 a întrebat:

Va plac tenesii din poza mea de profil. E la moda sa-i port cu sireturile nelegate? Voi cum procedati cand nu va legati sireturile, pentru ca sa fie cat mai comozi? Cel mai detaliat raspuns ia funda!

Răspuns Câştigător
| DuuuDiiiiXXXXX a răspuns:

Bunalove struck
Poi eu in locul tau as pune un siret de o culoare si un siret de alta culoare.Asa se poarta.Si bineinteles nu le legi ca sa fie mai comozi..si sa nu pui blugii peste limba de la tenesii sa o lasi pe dinafara. Sperc ca te-am ajutatlove struck funditta?:*

1 răspuns:
| Ririru a răspuns:

Nu se poarta deloc un siret cumva si celalalt altcumva. Poate doar daca inca ai 10 ani.
Eu nu-mi leg sireturile pentru ca nu-mi place cum se vad. Le bag in interior si am grija mereu sa nu iasa de acolo.