| elena123477 a întrebat:

Este cineva care a comandat de pe site ul YesStyle?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună! Eu am comandat o singură dată de pe acel site ^^

| elena123477 explică (pentru anonim_4396):

Și in cat timp ti a venit comanda?

| anonim_4396 a răspuns (pentru elena123477):

Am comandat acum în jur de un an, dar îmi amintesc foarte bine că a durat destul de mult să ajungă comanda, în jur de o lună. Dacă nu ai nevoie de ceea ce doreşti să comanzi într-un timp scurt, merită aşteptarea ^ᴗ^

| elena123477 explică (pentru anonim_4396):

Si produsele au fost ok? Așa cum sunt pe site? Ai mai plătit ceva in plus fata de cât scria la finalizarea comenzii? Scuze pentru aceste multe întrebări însă chiar sunt curioasă și îți mulțumesc mult

| anonim_4396 a răspuns (pentru elena123477):

Da, produsele au fost ok din punct de vedere calitativ, doar un tricou ce a fost diferit (nu se potrivea mărimea). Nu am mai plătit nimic, deoarece am făcut cumpărăturile cu un voucher primit de la un site pentru care fac voluntariat (drept cadou), dar dacă nu foloseşti aşa ceva, trebuie să plăteşti şi taxa de transport (probabil este trecută la finalizarea comenzii, aşa cum ai spus tu).
Nu-i nicio problemă, mă bucur să pot ajuta!?