| Dafii a întrebat:

Este cineva de aici care si-a facut o rinoplastie fara operatie ( injectare botox/acid hialuronic)? Daca da, imi puteti spune cat dureaza si ce pret are? Va multumesc!

4 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Nu cred ca gasesti aici pe cineva, dar asa aproximativ 1 ml de acid hialuronic e vreo 200 euro si depinde cat ai nevoie... de durat dureaza putin, nu asta e problema. Dar va trebui sa te duci de 2 ori pe an sa iti faci din nou pentru ca nu e permanent, la fel ca in cazul buzelor.

| Violleta2022 a răspuns:

Rinoplastia este o operatie chirurgicala de estetica a nasului.

Injectiile cu botox sau acid hialuronic, sunt doar simple injectari de substante, sub piele, care nu ajuta cu nimic, un nas stramb sau mare. Alea sunt facute doar ca sa-ti umfle buzele, pometii fetei, fruntea ridata si ochii.

Deci, rinoplastia fara operatie chirurgicala nu se poate face!

| aumih16 a răspuns:

laughing ce prostie tampenie!