| desyy a întrebat:

Am o problema mai delicata, acum cateva saptamâni mi- am facut o intervenție de injectare cu acid hialuronic in șanțurile nazolobiale, nu a fost un mare succes ( doctorul mi- a pus prea mult) inca mai se vede un pic inestetic... Nu asta e probelema! Problema este ca m- am tras foarte tare la fata jos sub pomete par foarte slaba la fata si nu stiu ce sa mai fac! Stie cineva ce as putea sa fac? Am facut exerciții faciale, masaje degeaba! Am chiar incercat sa mananc mai mult am pus pe mine dar la fata nu sad! Are oare o cauza din cauza acidului hialuronic injecat? Tin sa Menționez ca inainte eram foarte durdulie la fata de cand nu intervenția parca sau tras in jos crying( exclud orice alta inervenie cu acid sau Botox! Va multumesc si astep un raspun!

2 răspunsuri:
| cleo2912 a răspuns:

Salut, nu se stie poate ti-a slabit organismul efectiv, ai putea sa mai mananci. stiu ca nu e vorba de asta, dar eu nu stiu cum sa slabesc la fata si tu te plangilaughing poate ai slabit si nu ca e neaparat ceva normal dar incearca sa mananci mai mult si poate vei vedea o diferenta. O zi buna! happy

| desyy explică:

Buna! Am incercat cu mâncatul! Dar am pus pe mine nu si la fatasad