| cristinuca05 a întrebat:

este cineva reprezentant eBiju sau daca a cumparat cineva vreodata bijuterii de acolo? cum sunt? multumesc

4 răspunsuri:
| cat a răspuns:

Pana acum on line am cumparat si am fost multumita de http://www.crownfashion.ro/ dar mi-ai starnit curiozitatea si o sa intru si eu pe siteul lor, poate imi place ceva.

| Beatrice_5910 a răspuns:

Am cumparat...sunt frumoase, multe sunt prea dragute adica pentru fete de 12-14 ani dar sunt si altele care sunt superbe si elegante (de exemplu bratarile).

| dyanna_8752 a răspuns:

Am o prietena care este reprezentant de luna trecuta, a comandat si sa stii ca sunt de calitate bijuteriile si la pret accesibil,

| bebemikutzz a răspuns:

Sunt dragutze.insa am 2 prietene care si-au cumparat 2 inele si li s`au rupt ff repede...desi unul din ele era din metal