| smille_2634 a întrebat:

Cine e reprezentant ebiju? lasati id

7 răspunsuri:
| criss10 a răspuns:

INFINITY:cosmetice, parfumuri, bijuterii, textile, detergenti, electice, electronice, papetarie, art. uzcasnic, imbracaminte.comisioane 15-30%, livrare prin curierat. Termen de plata a fact 30 zile.Vizitati catalogul on-line http://www.infinity-trade.ro
E-BIJU-o bijuterie este mereu un cadou perfect.
catalog www.ebiju.ro Termen de plata a fact 28 zile inscrirea doar in 10 min.
AVON-catalog on-line www.avoncosmetics.ro termen de plata 16 zile,+cadouri la fiecare comanda (ex prima comanda 25% comision factura +perle de bronzat(in val de 40 lei ) cadou.Mai multe detalii raceancecilia@yahoo.com

| AdrianaSava a răspuns:

Avon_adria sau intra pe www.reprezentanti.wordpress.com

| smecherita_4821 a răspuns:

Eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bad_gyrl97

| baby27 a răspuns:

Eu, crede-ma sunt reprezentant de ma bine de un an si este foarte usor, daca vrei imi lasi mesaj si poti sa devii reprezentant foarte repede, in nici 10 minute, si cel mai ok este ca nu esti obligat sa pui comanda iar iti vine singur fara sa platesti nimic

| szaboeva a răspuns:

Evaszabo83

| CiufYlici a răspuns:

Http://ciufylici.blogspot.it/ pentru detlii lasa comm:P