| byapiki a întrebat:

eu am 14 ani si folosesc un BB cream de la maybelline. Credeti ca mi-ar putea afecta pielea in vreun fel. De exemplu sa mi-o imbatraneasca asa cum face un fond de ten obisnuit?

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

BB cream si hidrateaza, deci nu cred ca imbatraneste asa tare cum face un fond de ten obisnuit

| SimonaCristina a răspuns:

Buna.
Nu cred.Si eu folosesc BB Cream si deocamdata nu am avut probleme.
Pa.

| 8mariastar a răspuns:

Nu cred.Dar sa stii ca de la varsta asta e cam devreme ca acum tu ai pielea frumoasa ca e de copil si o strici cu creme eu iti recomand sa nu te mai dai

| Kyou a răspuns:

BB cream este considerata una dintre cele mai bune creme pentru piele, eu personal ti-o recomand.