| anonim_4396 a întrebat:

Eu am in cap un blond cam asa (vopsit) http://www.google.ro/......tp?/imgres
Daca dau cu vopseaua asta
http://www.google.ro/......tp?/imgres
o sa se deschida culoarea?

Răspuns Câştigător
| KellyGreen a răspuns:

Buna!
Se deschide dar daca ai parul lung iti vor trebui 3 tuburi, pentu par mediu ai nevoie de 2 ia pentu cel scurt de unul singur.
Daca vrei sa se deschida trebuie sa pui multa vopsea pentu a penetra firul de par.

5 răspunsuri:
| IMC90 a răspuns:

Da' culoarea ta naturala ce-are?

| Bondarel99 a răspuns (pentru IMC90):

Nu-mi place.

| IMC90 a răspuns (pentru Bondarel99):

Nici mie nu-mi plac multe... Dar nu-mi distrug diverse parti ale corpului din cauza asta.
La 30 de ani, parul tau va avea calitatea parului bunicii tale daca o tii tot asawinking

| Bondarel99 a răspuns (pentru IMC90):

Bunica mea are 75 de ani si un par frumos fara niciun fir alb...nu cred ca e relevanta comparatia asta.Nu ma cunosti, dar stiu ca imi sta mult mai bine cu noua culoare si nu am de gand sa o schimb, parul meu nu este foarte deteriorat.
Aveam de gand sa-mi vopsesc radacinile si vroiam sa stiu ce efect are daca intind vopseaua si pe restul parului.
Multumesc oricum pentru grija!

| afrodita3333 a răspuns:

Da o sa se deschida cam 2 3 tonuri