| BeautyTeacher a întrebat:

eu am ochii mari si rotunzi. o data m-a machiat o fata si mi a facut ochii alungiti pareau de chinezoaica:X cum a facut asta? multumeeeeeeeeeeesc. funda:*

Răspuns Câştigător
| Anonim69 a răspuns:

Pai daca iti faci machiajul cu creion incearca sa alungesti codita apoi de la capatul coditei inca o codita pe sub ochi,daca iti faci cu fard,la fel du-te cu el spre exteriorul ochiului, insa daca te faci cu fard nu te dai mult, te dai cam jum de cm asa ca lungime in sus...fiindca odata facandu-te cu fard pe tot ochiul, el se mareste.Te pup:*

1 răspuns: