| Prietenoasa a întrebat:

eu am parul blond inchis si vreau sa il fac deschis dar, fara sa il vopsesc.

Răspuns Câştigător
| ÁnΌMŀŠ a răspuns:

Buna.Foloseste ceai de musetel.
Citeste aici:
http://www.acasatv.ro/......rului.html

2 răspunsuri:
| MadRaven a răspuns:

Bună!
Spală--te cu ceai de muşeţel, îi va deschide culoarea.
Numai bine!

| QuiPp a răspuns:

Buna ^^
-Poti incerca 1.masca cu ou; 2. ceaiul de musetel; 3. sucul de lamaie.3. rubarba

-1.bate 2-3 oua (in functie de lungimea parului ) si aplica masca pe radacina si lungimea parului;
-2.intr-un litru de apa adauga 10 pliculete de ceai de musetel si lasa-l pe foc cam 15 min, dupa samponare, ultima clatire o faci cu aceasta infuzie
3.storci 2-3 lamai (in f de lungimea parului)aplici sucul de lamaie pe par cu as. unui spary pulverizator si stai la soare 40 de min -o ora
Sper ca te-am ajutat, mult noroc ^^