| Denysa-Myhaela a întrebat:

Cum pot ajunge sa ma vopsesc la blond inchis eu m-am vopsit acum 5 luni cu LONDA COLOR blond inchis dar mi-a iesit castaniu inchis vreau sa ma vopsesc iar dar ce sa fac pentru. a iesi blond inchis straight facesau mai bine saten deschis parul natural l-am avut saten inchis

3 răspunsuri:
| MissCamelia a răspuns:

Mai intai te decolorezi cu decoloranta, apoi aplici vopsea

| Denysa-Myhaela explică:

Sau mai bine saten deschis sa ma voposesc! ce sa fac?sad

| sorina_9875 a răspuns:

Hai sa-ti spun ce am facut eu .pentru ca eram in aceeasi situatie. m`am vopsit prima data si mi-a iesit un castaniu inchis si apoi am incercat GARNIER vopseaua nuanta 110.si mi-a iesit un blond superb! nu incerca sa te decolorezi k iti distrugi parul. ti-l arzi si plus ca apoi are un aspect foarte neingrijit.Incearca cu nuanta aceasta! bafta!