| anonim_4396 a întrebat:

Eu am parul foarte undulat, voluminos, si firul subtire. As vrea sa scap de volum si sa am firul mai gros. Ce ar trebui sa imi iau pentru asa ceva?

Răspuns Câştigător
| princess a răspuns:

Buna.pai ca sa scapi de volum te duci la coafor si ii spui sa iti ia din volum iar pentru a avea firul de par mai gros asta nu cred ca e posibil, fiecare ne nastem cu tipuri diferite de par (mai gros mai subtire)si nu cred ca asta se poate schimba cu sampoane sau alte chestii.

4 răspunsuri:
| Lora a răspuns:

Masti pentru par

| KatJolie a răspuns:

Du-te la coafor si spune sa iti ia din volum tongue

| Sebi53 a răspuns:

Du-te la salon ca sa scpai de volul si sa intrebi cu sa ai parul mai gros

| s_8756 a răspuns:

Pai... te duci la un salon sau la farmacie si ceri un balsam anti-volum...cred ca asta e singura varianta blushing:*