| BubblesBlossom a întrebat:

Am o problema. Parul meu are firul foarte subtire si fin, de aceea, niciodata cand ma tund nu arata cum as vrea eu.Stiti cumva niste produse pentru a-l face mai rezistent si un pic mai gros? Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| AlexandraPink a răspuns:

Foloseste o masca de par de la Elseve Total Repair. E mai scumpa, dar e foarte buna. Eu o folosesc de cateva luni si chiar mi-a fortificat firul de par, si eu il aveam foarte subtire inainte. Se gaseste in orice supermarket. happy

2 răspunsuri:
| FabianelSHAF a răspuns:

Salut! Uite aici site-ul pentru problema ta: http://www.avon-shop.ro/......hp/catalog

| TazHD a răspuns:

Caauta in cataloage AVON sau Oriflame am mai zarit pe acolo. sper sa gasesti big grin