| Sophie26 a întrebat:

Eu am parul saten deschis http://nextmodels.ro/modele/1854802983.jpg si nu stiu cu ce culoare mi-ar sta bine sa-mi vopsesc varfurile. Voi ce culori imi recomandati? Si, daca ma vopsesc, imi stric parul? Ce sfaturi imi dati?

Răspuns Câştigător
| Alexia20 a răspuns:

Ai o culoare frumoasa, si da o sa iti strici parul adica o sa ti se deterioreze(iti zic din propria experienta)dar daca tot vrei poti incerca vopsea semipermanenta roscat(rosu, nu portocaliu) pentru ca sigur o sa iti stea bine.

1 răspuns:
| justGirl19 a răspuns:

Nu te vopsi. Incearca sa iti mentii culoarea ta naturala cat mai mult timp, pentru ca ea este cea mai frumoasa.