| cristina_9458 a întrebat:

Am parul saten inchis si vreau sa ma vopsesc. ce culoare imi recomandati?

4 răspunsuri:
| BIS99 a răspuns:

Îţi recomand să nu te vopseşti, fiindcă nu vei mai avea niciodată culoarea naturală a păruluiwinking

| cristina_9458 explică (pentru BIS99):

Nu ma intereseaza asta, imi recomanzi culoarea sau nu?

| R0CA19 a răspuns (pentru cristina_9458):

Brunethappy eu m-am vopsit bruneta si eram saten inchis, si cum a zis si cineva in commentul de mai sus sa stii ca nu vei mai avea culoarea ta naturala [eu trag acum spre saten deschis cu suvite blonde in fata si in crestet sunt saten inchislaughing] si sa stii ca o sa iti cada juma de parwinking mie asa mi s-a intamplat, am noroc ca aveam parut foarte des si nu se vede.

| BIS99 a răspuns:

Atunci dacă nu te interesează îţi recomand un roşu închis.