| Lena71 a întrebat:

Buna, eu am parul scurt si blond, pixie, dar am o idee de tunsoare, https://imgur.com/a/oOqRY ce parere aveti? Prinde la femeile trecute de prima tinerete? E usor de intretinut? cum vi se pare culoarea? E prea scurt?

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Parul scurt exprima dinamica, sportivitate. Daca esti o astfel de persoana, vesela, atunci tunsoarea te exprima.

Daca insa esti o persoana care misca mai incet, greoi, atunci poate aduce aminte de o persoana bolnava, care se afla sub tratament de chimoterapie (impotriva cancerului).

| HazelEyes77 a răspuns:

Parul e prea scurt pentru gustul meu. Acum depinde de personalitatea si gustul fiecaruia. Ar arata mai bine cu cativa centimentri in plus si cu o alta nuanta la par.

| BuLaNNNeL a răspuns:

Aolo, moartea-n vacanta. Adevarata vorba: "om batran si minte pu!@".