| Asasinnnn a întrebat:

Salutare, as vrea sa imi dati un sfat.
M-am gandit sa ma tund asa >- http://imgur.com/qF1pIJG, dar am parul blond si nu stiu daca s-ar vede la fel de bine. voi ce parere aveti?

2 răspunsuri:
| Moraru_Claudiu_Remus_1976 a răspuns:

Baga poza la edite si fa-i parul blond.rolling on the floor))
Glumesc; da.O sa-ti stea bine.AM un coleg in clasa blond care are la fel parul si i-i sta destul de bine.Mai cauta poze pe net si no, poate gasesti ceva relevant. Daca nu o sa iasa bine, macar stii de acuma sa nu te mai tunzi asa rolling on the floor)))))))