| IDK98989823 a întrebat:

Bună, eu i-am zis la frizer sa îmi dau parul pe spate și m-a tuns în asa fel încât sa fie tunsoarea cu parul dat pe spate.Dar îmi arata ca naiba, o ia parul în 2 direcții și ma fac de ras asa.Ce mai pot face ca nu mai suport, vorbeau colegii ce tunsoare naspa am. Ma vorbeau pe la spate. Dacă as putea întoarce timpul înapoi. Mi-e și frica sa ies din cls sa nu ma vadă și alții când ies din cls pun capisonul în cap.Mi-as dori atat de mult sa îl port tot timpul și în ore mereu dar îmi comentează profesorii, ce pot face? Sa stea ok? Sa nu mai meargă în 2 direcții?

Răspuns Câştigător
| sierra1 a răspuns:

Sau stai ascuns o vreme

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu ai ce face, astepti sa creasca parul.
Poti sa-l dai pe spate numai daca-l dai cu ulei sau gel, ca sa intepeneasca asa, fiindca parul nu poate sta natural dat pe spate, decat daca este foarte lung si-i prin in coada, la spate.

| sierra1 a răspuns:

"tunsoarea cu parul dat pe spate.Dar îmi arata ca naiba...Ce mai pot face"

păi, ia-o de la zero

| IDK98989823 explică (pentru sierra1):

Nu se mai poate face nimic? În afara de zero?

| IDK98989823 explică (pentru sierra1):

Da îmi țin capisonul in cap

| sierra1 a răspuns (pentru IDK98989823):

Sau stai ascuns o vreme

| dullcat a răspuns:

Buna.Poti folosi produse de styling pentru o perioada, oricum parul va creste repede la loc, nu e motiv sa te stresezi sau sa te ascunzi la scoala, fii serios.