| Crissssssss a întrebat:

Cum sa ma imbrac si sa ma coafez maine la scoala?

Răspuns Câştigător
| magicdreams96 a răspuns:

Pai, ai putea sa te imbraci cu blugi si o camasa sau o bluza eleganta, ai putea sa iti ondulezi parul...se poartabig grin ..parerea meabig grin

5 răspunsuri:
| Never4ever a răspuns:

Pai poti sa-ti prinzi parul intr-o coada sus si poti sa te imbraci cu niste blugi si un tricou. Funda?

| Inemes a răspuns:

De unde sa stim noi ce haine ai tu sau cum arati? straight face
Oricum trebuie sa te imbraci decent, mergi la scoala nu la discoteca.

| Marriieee a răspuns:

Parul lasa.l desprinss; 3. Iar... Daca trebuie neaparat camasa pune.o daca nu pune un tricouu :*** Succes maine la scoala!